Co to jest enova365?

To system ERP zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Rozwiązanie wykorzystywane przez ponad 16 tys. polskich przedsiębiorstw.

prywatny-1.png

Potrzeby firmy

Wybierz to, czego potrzebujesz

Multifunkcjonalność pod ręką, skalowalność na wyciągnięcie ręki.

Wybierając enova365 kompletujesz moduły, z których każdy wspiera określone procesy w przedsiębiorstwie oraz dostosowujesz system do wielkości firmy, mobilności pracowników i ich preferencji użytkowania. W każdej chwili możesz przejść na wyższą wersję i zmienić model dostępu. Dzięki temu system będzie rozwijał się wraz z Twoją firmą.

Miej outsourcing w swojej firmie

Korporacyjne potrzeby na ziemiach polskich.

enova365 jest gotowa do integracji w oddziałach firm zagranicznych zlokalizowanych w Polsce oraz polskich korporacjach, pracujących na zagranicznych systemach ERP. To dobre rozwiązanie dla firm, które chcą włączyć w obecna infrastrukturę IT oprogramowanie z obszaru kadrowo-płacowego i księgowości, gwarantujące zgodność z polskimi przepisami.

Z enova365 masz wszystkie funkcje zawsze pod ręką.

A te potrzebne w przyszłości, na wyciągnięcie ręki. Przed wdrożeniem kompletujesz moduły z obszaru handlu, crm, kadr, księgowości i workflow. Każdy moduł dostępny jest w trzech wersjach funkcjonalnych (oznaczonych kolorami: srebrny, złoty i platynowy) odpowiadającym potrzebom małych średnich i dużych firm. Możesz łączyć moduły w różnych wariantach, dobierać moduły oraz podnieść je do wyższej wersji. Moduły współdziałają ze sobą, korzystając z jednej bazy danych, co gwarantuje dowolny dostęp do funkcji systemu, także z wielu urządzeń (komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu, smartfonu). Program sam dobierze odpowiedni interfejs (okienkowy, przeglądarkowy, dotykowy, komórkowy). Dzięki temu łatwo dopasujesz system do stylów pracy w firmie.  

Wybierz moduły!

enova365 obsłuży wszystkie lub tylko część procesów zachodzących w Twojej firmie. Wybierz potrzebne obszary działania.

Zobacz folder enova365 Dowiedz się jak enova365 może rozwinąć Twoją firmę! Przekonaj jak łatwo jest dostosować enova365 do sposobu dostępu, stylu pracy i zdolności finansowania.   Sprawdź, na ile Cię stać! Jeśli wiesz już, jakich modułów potrzebujesz, sprawdź nasz cennik! Przekonaj się, że stać Cię na dobre ERP.

enova365 jest zgodna z polskimi przepisami.

Jest też na bieżąco aktualizowana do zmian w przepisach. Aplikacja spełnia wymagania ustawodawstwa w zakresie ewidencji danych kadrowych, naliczania wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, podatków oraz składek ZUS. Gwarantuje stabilność i maksimum bezpieczeństwa. Duże, zagraniczne systemy informatyczne często mają trudności w odwzorowaniu polskiej specyfiki ustawodawstwa i nie nadążają za zmianami w przepisach w obszarach kadrowo-płacowych i księgowych. Decyzja o integracji z enova365 pozwala na uniknięcie kłopotliwych przestojów w pracy, przy jednoczesnym dowolnym dostosowaniu do panujących już w firmie procedur. Co więcej umożliwia wprowadzenie samoobsługi pracowniczej, przyśpieszając realizację operacji kadrowych i zmniejszając liczbę papierowych dokumentów w obiegu. Zobacz więcej! enova365 poza kadrami i finansami obsłuży pozostałe procesy z obszaru handlu i kontaktu z klientami. Zobacz wiecej modułów.

Zobacz ulotki enova365 z obszaru kardowo-płacowego i finansów

Dowiedź się jak enova365 może pozytywnie poprawić jakość pracy w Twojej firmie! Działaj z każdego miejsca o dowolnej porze z modułami enova365 multi, dostępnymi z urządzeń mobilnych, w tym tabletów i smartfonów. ERP wreszcie dla każdego użytkownika! enova365 Kadry Płace enova365 Księgowość z przykładem mobilności z przykładem mobilności     Wybierz model zakupu! Sprawdź nasz cennik! Przekonaj się o zaletach ERP w abonamencie oraz jako usługa.

Styl pracy

Pracuj mobilnie

Miej najbardziej rozwojowy system na rynku!

Czy Twoje ERP pracuje w systemie Windows 8, na tablecie poprzez dotyk, na smartfonie oraz przez przeglądarkę internetową? Jeśli nie, najwyższy czas na enova365!

Rozdzielaj zadania

Kontroluj procesy, przepływ pracy i jej wyniki!

Przydzielaj operatorów i kontroluj stan realizacji poszczególnych zadań, a wszystkie procesy zepnij klamrą! Unikaj przestojów pracy i szybko odnajduj zaginione dokumenty!

Na enova365 można pracować stacjonarnie oraz w chmurze – logując się do systemu poprzez przeglądarkę internetową, a dzięki dodatkowym interfejsom opartym o zasady Modern UI, możliwe jest korzystanie z systemu na urządzeniach mobilnych (tabletach i smartfonach).

To jedyny zintegrowany system ERP w Polsce, który przystosowany został do pracy na Windows 8 i Windows Phone, dając Użytkownikowi możliwość korzystania z aplikacji za pomocą gestów. Niezależnie od sposobu dostępu, na poziomie bazy danych, funkcjonalności i logiki biznesowej system pozostaje taki sam. enova365 znakomicie dopasuje się do stylu pracy w Twojej firmie!

Jesteśmy zdania, że w celu optymalizacji pracy w firmie, użytkownik powinien obsługiwać tylko sytuacje wyjątkowe, wymagające kreatywnego myślenia. Powinien koncentrować się nad aspektem merytorycznym realizacji zadań, kwestię organizacyjne zrzucając na system.

enova365 Workflow zbiera informację z wielu obszarów działalności firmy, pomaga w organizacji przepływu pracy w firmie między wieloma osobami. Wykorzystanie procesowej organizacji pracy jest naturalnym kierunkiem rozwoju firmy i świadczy o jej dojrzałości. Polecamy firmom chcącym usprawnić przepływ pracy i komunikację w przedsiębiorstwie.

Modele zakupu

Zakup

Posiadaj licencje na własność.

Wynajem

Miej system w abonamencie.

Usługa

Dzierżaw system i infrastrukturę.

To standardowa forma zakupu oprogramowania. Kupiona licencja staje się dożywotnią własnością, z możliwością aktualizacji. Opcja idealna, gdy na wdrożenie systemu dostajesz dotację lub leasing.
To możliwość wynajęcia oprogramowania w formie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Opcja idealna dla małych i średnich firm o dynamicznej strukturze zatrudnienia.
To pełna usługa oprogramowania. Obejmuje wynajem modułów w abonamencie wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Dostajesz gotowy system do ręki. Idealne dla sturtup’ów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.