16 lat doświadczenia

Nasza firma zajmuje się wdrożeniami systemów informatycznych, wspomagających kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem. Firmę tworzą specjaliści, którzy w swojej pracy wspierają potrzeby biznesowe klientów, wykorzystując przy tym najnowsze technologie.

Giax to zespół profesjonalistów z wieloletnim i bogatym doświadczeniem w dziedzinie wdrożeń i optymalizacji procesów pracy. Swoim zaangażowaniem w zakresie doradztwa oraz doboru odpowiednich rozwiązań opartych na znakomitych systemach, wychodzimy naprzeciw wymagającym oczekiwaniom.

Poprzez analizę potrzeb i konkretnych wymagań klienta pragniemy dostosować odpowiednie oprogramowania wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem w celu usprawnienia procesów zachodzących w firmie, a co z tym związane obniżenie kosztów.

W swojej pracy kładziemy nacisk na swój rozwój, a w odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się rynek, stale podnosimy swoje kwalifikacje i kompetencje z zakresu najnowszych technologii i rozwiązań IT.

Dzięki wykorzystaniu szerokiej wiedzy eksperckiej oraz zastosowaniu innowacyjnych technologii, staramy się, by nasza firma była doskonałym doradcą biznesowym, który wspiera Klientów w uzyskaniu możliwie najwięcej korzyści przy zarządzaniu przedsiębiorstwem.