Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. wsparcia technicznego IT, Lokalizacja: Olsztyn

Stanowisko: Serwis i wsparcie techniczne IT
Miejsce pracy: Olsztyn

Wymagania:
Umiejętność rozwiązywania problemów związanych ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem.
Umiejętność diagnostyki i naprawy sprzętu komputerowego
Dobra znajomość zagadnień związanych z sieciami teleinformatycznymi
Dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows oraz Linux.
Podstawowa znajomość systemów serwerowych Windows Server 2003/2008/2012
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Znajomość języka angielskiego (na poziomie czytania specyfikacji technicznej).
Doświadczenie pracy w branży IT przynajmniej 2 lata.

Mile widziane:
Doświadczenie w administracji z bazami MS SQL, MySQL i PostgreSQL.
Doświadczenie w administracji serwerami z rodziny Windows Serwer
Zakres obowiązków:
Wsparcie dla użytkowników
Instalacji i aktualizacji oprogramowania,
Usuwania bieżących usterek związanych z działaniem sprzętu komputerowego i oprogramowania,
Reinstalacji systemów operacyjnych,
Instalacji i konfiguracji nowego sprzętu IT,
Wspieranie administratorów IT w ich bieżących pracach.
Realizację powierzonych prac informatycznych w ramach projektów prowadzonych w firmie.

Oferujemy:
Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie informatycznej.
Możliwość rozwoju w firmie.
Szkolenia
Przyjazną atmosferę w pracy.

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych drogą mailową.