Co to jest enova365?

To system ERP zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Rozwiązanie wykorzystywane przez ponad 7 tys. polskich przedsiębiorstw.

Potrzeby firmy

 • Wybierz to, czego potrzebujesz

  Multifunkcjonalność pod ręką,
  skalowalność na wyciągnięcie ręki.

  Wybierając enova365 kompletujesz moduły, z których każdy wspiera określone procesy w przedsiębiorstwie oraz dostosowujesz system do wielkości firmy, mobilności pracowników i ich preferencji użytkowania. W każdej chwili możesz przejść na wyższą wersję i zmienić model dostępu. Dzięki temu system będzie rozwijał się wraz z Twoją firmą.

  Rozwiń

 • Miej outsourcing w swojej firmie

  Korporacyjne
  potrzeby na ziemiach polskich.

  enova365 jest gotowa do integracji w oddziałach firm zagranicznych zlokalizowanych w Polsce oraz polskich korporacjach, pracujących na zagranicznych systemach ERP. To dobre rozwiązanie dla firm, które chcą włączyć w obecna infrastrukturę IT oprogramowanie z obszaru kadrowo-płacowego i księgowości, gwarantujące zgodność z polskimi przepisami.

  Rozwiń

Styl pracy

 • Pracuj mobilnie

  Miej najbardziej rozwojowy system na rynku!

  Czy Twoje ERP pracuje w systemie Windows 8, na tablecie poprzez dotyk, na smartfonie oraz przez przeglądarkę internetową? Jeśli nie, najwyższy czas na enova365!

  Rozwiń

 • Rozdzielaj zadania

  Kontroluj procesy, przepływ pracy i jej wyniki!

  Przydzielaj operatorów i kontroluj stan realizacji poszczególnych zadań, a wszystkie procesy zepnij klamrą! Unikaj przestojów pracy i szybko odnajduj zaginione dokumenty!

  Rozwiń

Modele zakupu

 • Zakup

  Posiadaj licencje na własność.

  Rozwiń

 • Wynajem

  Miej system w abonamencie.

  Rozwiń

 • Usługa

  Dzierżaw system i infrastrukturę.

  Rozwiń
Chcesz lepiej poznać program? Zobacz wersję demonstracyjną